Interesne dejavnosti

Poleg obveznega obiskovanja pouka in izbirnih predmetov se lahko učenci prostovoljno vključijo v različne dejavnosti in tako poglobijo znanje in sposobnosti na področjih, ki jih še posebej zanimajo. V letošnjem šolskem letu so na voljo sledeče interesne dejavnosti:

Interesna dejavnost

Mentor

Razred

Otroški pevski zbor

Vesna Čičić, Tadeja Pahor, Suzana Bizjak Šenekar in Igor Smolnik

1.—5. r.

Mladinski pevski zbor

Igor Smolnik

6.—9. r.

Likovno-tehnični krožek

Lucija Pušnik

4. in 5. r.

Tehnični krožek

Ervin Pregelj

6.—9. r.

Prometni krožek

Ervin Pregelj

5. r.

Kolesarski krožek

Ervin Pregelj

5. r.

Likovno ustvarjanje

Vasja Nanut

6.—9. r.

Minutke za gibanje

Vesna Čičić

1. r.

Planinska skupina

Aleksandra Pobega

1.—9. r.

Gimnastika 1

Laura Ilićić

2.—3. r.

Gimnastika 2 deklice

Laura Ilićić

4.—9. r.

Gimnastika 2 dečki

Laura Ilićić

4.—9. r.

Namizni tenis 1

Romina Umer

4.—6. r.

Namizni tenis 2

Romina Umer

7.—9. r.

Mini odbojka

OK Ankaran Hrvatini

1.—3. r.

Odbojka

OK Ankaran Hrvatini

4.—9. r.

Nogomet za deklice

Peter Kocjančič (ONŠ Obala)

1.—9. r.

Nogomet za fante

NK Galeb Ankaran

1.—9. r.

Mini rokomet

RK Koper

1.—3. r.

Rokomet

RK Koper

4.—6. r.

Košarka

KK Koper

1.—9. r.

Beremo, tekmujemo, nastopamo

Mateja T. Jakac

7.—9. r.

Bralni krožek

Lucija Pušnik

4. r.

Berimo z Rovko Črkolovko

Mateja T. Jakac, Ester Toškan, Tamara D. Šepec

5. in 6. r.

Prisluhnimo pravljicam

Suzana B. Šenekar

3. r.

English is fun

Maša Sitar

1.—9. r.

Epi Reading Badge

Nataša Jerman in Maša Sitar

4.—9. r.

V svetu črk

Vesna Čičić

1. r.

Branje in razumevanje besedil v italijanskem jeziku

Aleksandra V. Zonta

5.—9. r.

Znam za več

Tadeja Pahor

1.—3. r.

Ustvarjalnice

Tadeja Pahor

1.—3. r.

Ustvarjalnice

Jasmina Peternelj

6.—9. r.

Kemijski krožek

Urška Mesar

8. in 9. r.

Biološki krožek

Urška Mesar

8. in 9. r.

Mladi naravoslovci

Urška Mesar

6. in 7. r.

Digitalna pismenost

Danjela Gustinčič

4. r.

Vegov krožek

Danjela Gustinčič

6.—9. r.

Geografski krožek

Karin Černac

6.—9. r.

Vesela šola

Karin Černac

6.—9. r.

Čarovnije iz narave

Tadeja Pahor

2. r.

Angleški dramski krožek

Maša Sitar

7.—9. r.

Debatni krožek

Maša Sitar

7.—9. r.

(Skupno 586 obiskov, današnjih obiskov 1)