Pomoč pri plačilu klim

Spoštovani!

V letošnjem šolskem letu je naša šola samostojno nakupila in montirala klimatske naprave v vse učilnice in s tem omogočila čim lažje in bolj kvalitetno bivanje naših otrok v času pouka. Ker je šola s tem nakupom izčrpala svoja sredstva, vas v imenu Sveta staršev in šole naprošam za prostovoljni prispevek v Šolski sklad. Vsak, še tako majhen, prispevek je izjemno dobrodošel, saj bo omogočil boljše in lažje delovanje šole v vseh njenih dejavnostih.

Prispevke lahko nakažete na TRR šole 01250-6030656119 (namen: klime) ali pa jih oddate na zaključni šolski prireditvi v za to namenjene škatle.

Verjamemo, da bo vsak starš prispeval po svojih najboljših močeh in se vam za to že vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Davor Ilijavec

Predsednik Sveta staršev

OŠ dr. Aleš Bebler – Primož Hrvatini

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)