Obvestilo o omejitvah v zvezi s sprejemanje daril

Spoštovani starši,

ob koncu šolskega leta se želite nekateri od vas zahvaliti učiteljem s simboličnim darilom za dobro opravljeno delo in sodelovanje. Vendar vas moramo opozoriti, da smo učitelji dolžni spoštovati Uredbo o omejitvah in dolžnostih javnih uslužbencev v zvezi s sprejemanjem daril (Uradni list RS, št. 58/03 in 56/15) in Zakon o integriteti in preprečevanju korupcije (Uradni list RS, št. 69/11 – uradno prečiščeno besedilo in 158/20).
Za učitelje je največje darilo motiviranost učencev, njihov napredek, vedoželjnost ter dobri medsebojni odnosi, tako z učenci kot s starši.

Prosimo, da navedeno upoštevate, denar, ki ga zberete za namen obdarovanja, pa lahko nakažete v šolski sklad. Učenci vam bodo hvaležni.

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)