Poletno počitniško varstvo

Spoštovani starši,

na Osnovni šoli Koper, bo s finančno pomočjo MO Koper, tudi to leto organizirano poletno počitniško varstvo. Potekalo bo od 27. 6. do 22. 7. in od 16. 8. do 26. 8. 2022, vsak dan od ponedeljka do petka med 7.00 in 16.00 uro.

Poletno počitniško varstvo je namenjeno učencem od 1. do 5. razreda, ki obiskujejo osnovne šole v MO Koper in izven. Poskrbljeno bo za prehrano (malico, kosilo, popoldansko malico) in zanimiv ter pester program.

Prijava
Vsi, ki želite svojega otroka vključiti v poletno počitniško varstvo, ga morate prijaviti najkasneje do ponedeljka, 6. 2022. Prijavite se lahko izključno preko elektronske prijave, ki se nahaja na spletni povezavi: https://oskoper.splet.arnes.si/?page_id=22265

Lep pozdrav, ravnateljica Aleksandra Pobega

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)