Dnevi cepljenja

Spoštovani,

ker je pred kratkim v Sloveniji postalo dostopno cepljenje proti covid-19 tudi za otroke stare 5 do 11 let, vam posredujemo infografiko z osnovnimi, strokovno preverjenimi informacijami o cepljenju proti covid-19 za otroke stare 5 do 11 let in zemljevid cepilnih centrov z osnovnimi informacijami o dostopnosti cepljenja med Dnevi cepljenja.

Na infografiki je naveden e-naslov covid-19@protiraku.si, na katerega lahko starši zastavite vprašanja glede cepljenja otrok proti covid-19. Na zastavljena vprašanja bodo odgovorili strokovnjaki s področja epidemiologije, pediatrije, nalezljivih bolezni in drugi. Prav vsakdo bo odgovor na svoje vprašanje prejel na svoj e-naslov. Najbolj pogoste odgovore bomo v anonimni obliki objavili tudi na spletni strani https://www.protiraku.si/Publikacije/Cepljenje-proti-covid-19 in na socialnih omrežjih.

V skupni skrbi za zdravje naših otrok vas lepo pozdravljamo!

ravnateljica: Aleksandra Pobega

Infografika in Cepilni centri

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)