Vpogled v ovrednotene teste NPZ

Spoštovani starši devetošolcev,

v torek in sredo (1. in 2. 6. 2021) si bodo lahko naši devetošolci med urami slovenščine, matematike in biologije ogledali ovrednotene nacionalne preizkuse znanja.

Od tega dne dalje, si teste si lahko ogledate tudi vi starši doma (učenci imajo kartonček z dostopom in geslom). V kolikor imate glede vrednotenja kakšno vprašanje, vam bomo učiteljice, slovenščine Mateja Tomažič Jakac, matematike Aleksandra Pobega in biologije Urška Mesar, na voljo za odgovor, v sredo, 2. 6. 2021, od 17.00 do 18.00, pred roditeljskim sestankom, preko Zooma. Povezave dobite po mailu s strani vaše razredničarke.

Vpogled za učence in starše učencev 6. razreda bo od 7. 6. do 9. 6. 2021. O točnem datumu boste pravočasno obveščeni.

Lepo vas pozdravljam

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)