Samotestiranje učencev 7., 8. in 9. razreda

Spoštovani starši, drage učenke in učenci 7., 8. in 9. razreda,

MIZŠ nas je z okrožnico obvestilo, da je Javna agencija RS za zdravila in medicinske pripomočke dne 14. 5. 2021 izdala odločbo, s katero je NIJZ odobrila dajanje v uporabo medicinske pripomočke, teste SARS Cov-2 Antigen Rapid Test Kid za vzorčenje v nosu, za izvajanje samotestiranja v okviru posebnega presejalnega programa za šolstvo.

V ta namen bomo učencem, ki se želijo testirati izročili vrečko s petimi testerji in z navodili za testiranje.

Prosimo Vas, da do srede, 26. 5. 2021, učenci sporočijo razredniku ali se bodo testirali ali ne. V petek bomo tem učencem razdelili paket za samotestiranje. V skladu s protokolom se samotestiranje izvaja 1-krat tedensko na domu.

Želimo vam prijazne dni.

Aleksandra Pobega, ravnateljica

VABILO NIJZ ZA SAMOTESTIRANJE

PRIKAZ SAMOTESTIRANJA – POSNETEK

NAVODILA ZA SAMOTESTIRANJE

PROTOKOL SAMOTESTIRANJA

(Skupno 244 obiskov, današnjih obiskov 1)