Rastem s knjigo

Tudi v letošnjem šolskem letu smo sodelovali v projektu Rastem s knjigo, katerega namen je spodbujanje branja pri mladih bralcih. V sklopu projekta so učenci 7. razreda dobili v dar izbrano knjigo Kako dolg je čas pisatelja Mateta Dolenca.

10. maja 2021 smo organizirali različne dejavnosti, tudi v sodelovanju z Osrednjo knjižnico Srečka Vilharja, Oddelkom za mlade bralce, s katerimi smo učencem predstavili namen projekta, spodbudili njihovo razmišljanje in ustvarjalnost.

Med drugim so se učenci preizkusili v pisanju kratkih zgodb. Na podlagi slik živali so sestavili zgodbo v 100 besedah.

Nazadnje so svojo ustvarjalno dokazali tudi pri izdelovanju knjižnih kazalk, na katerih so predstavili naslove in zgodbe iz izbrane knjige.

Vabimo vas, da si preberete njihove zgodbe in pogledate kazalke.

Koordinator: Nataša Jerman

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)