VABILO NA SPLETNO PREDAVANJE STARŠEVSKI NADZOR PRI UPORABI TEHNOLOGIJ: DA ALI NE?

Spoštovani starši,
na trgu so številna tehnična in programska orodja za filtriranje internetnih vsebin ter nadzor uporabe interneta in naprav z zasloni, ki staršem ponujajo različne oblike starševskega nadzora nad otroki.

Safe.si bo 12. maja 2021 ob 18. uri pripravil brezplačno spletno predavanje za starše predšolskih in osnovnošolskih otrok. 60-minutno predavanje bosta izvedla dr. Benjamin Lesjak in Maja Vreča, ki bosta predstavila prednosti, slabosti in pasti starševskih orodij ter skušala odgovoriti na vprašanje, ali je uporaba teh orodij priporočljiva ali ne.

Spletno predavanje, ki bo trajalo eno uro, si bo mogoče v živo ogledati na YouTube, kasneje pa bo na voljo posnetek. Na predavanje se je treba obvezno prijaviti, povezavo za ogled pa vam bomo poslali dan pred predavanjem. Več informacij o dogodku ter povezavo do prijave najdete na povezavi spodaj.

Tema je za starše zelo zanimiva in vedno aktualna, zato želimo, da se jih spletnega predavanja udeleži čim večje število.
Center za varnejši internet
Več informacij o spletnem predavanju

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)