Brezplačna predavanja – Pozitivna psihologija za boljše življenje

Spoštovani starši,

pozitivna psihologija je mlado področje psihologije,  ki v središče pozornosti postavlja pozitivne in svetle plati človekove osebnosti, a kot pravijo zagovorniki pozitivne psihologije oziroma najdete zapisano na spletni strani Pozitivne psihologije za boljše življenje,  »če hočete nekaj spremeniti, morate za to nekaj narediti. Tako preprosto je to v življenju.«

Pozitivna psihologija ponuja Šolo za starše v času epidemije, ki poteka preko spleta in je brezplačna za vse udeležence. Ponuja  vrsto kvalitetnih predavanj povezanih z vzgojo.  Predavanja šole za starše  potekajo na Youtubu kanalu in Facebook profilu Pozitivna psihologija za boljše življenje.

Izkoristite priložnost in si oglejte strokovna, kvalitetna brezplačna predavanja.

POVEZAVA

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)