OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM GLEDE POSTOPNEGA VRAČANJA V ŠOLE

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je z okrožnico, 26. 11. 2020, nakazalo možnost vrnitve osnovnošolcev v šolo, ki bi se (ob zadovoljivih epidemioloških razmerah) za učence 1., 2. in 3. razreda lahko zgodila že 7. 12. 2020. Odločitev še ni dokončna in bo objavljena v naslednjem tednu.

Omeniti velja še, da je ministrica s sklepom določila tudi, da bo v šolskem letu 2020/21 le eno skupno ocenjevalno obdobje. V tem času bodo učenci pri predmetih, ki se izvajajo do 2 uri tedensko, pridobili vsaj 2 oceni, pri predmetih, ki se izvajajo tedensko 3 ali več ur, pa vsaj 3 ocene.

Natančnejša navodila in protokole ravnanj bomo pripravili v naslednjem tednu in jih v najkrajšem možnem času objavili na šolski spletni strani. Prosimo vas, da spremljate šolsko spletno stran, kjer vas bomo v primeru ponovnega odprtja šole obveščali o vseh podrobnostih organizacije dela na njej.

V upanju, da se kmalu vidimo na šolskih hodnikih vas lepo pozdravljam,

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 208 obiskov, današnjih obiskov 1)