Govorilne ure v šolskem letu 2020/21

Spoštovani starši,

s pojavom novega koronavirusa smo primorani govorilne ure v letošnjem šolskem letu izpeljati malo drugače. V trenutku, ko pa bo šola prešla na modela A (brez predpisanih ukrepov s strani Vlade RS in NIJZ), bodo govorilne ure potekale kot običajno.

Oktobrske govorilne ure bodo organizirane takole:

SKUPNE GOVORILNE URE

Za starše učencev od 1. do 5. razreda bodo govorilne ure v sredo, 14. 10. 2020, na šoli:

  • od 16.30 do 18.30 pri razredničarki in
  • od 17.00 do 18.30 pri učiteljici italijanščine in angleščine.
    Razredničarke vam bodo poslale točno uro pogovora. Starše naprošam, da se držite dogovorjene ure.

Za starše učencev od 6. do 9. razreda bodo govorilne ure v četrtek, 15. 10. 2020, na šoli:

  • od 16.30 do 18.30 pri razredničarki in
  • od 17.00 do 18.30 pri ostalih učiteljih.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

Tudi dopoldanske govorilne ure potekajo na šoli. Dopoldanskih govorilnih ur se starši udeležite ali z napotilom razrednika ali pa ko sami čutite potrebo po obisku dotičnega učitelja. Na te govorilne ure se najavite učitelju po e-pošti (vsaj tri dni prej). Razpored dopoldanskih govorilnih ur in e-naslovov učiteljev je objavljen na spletni strani šole.

Vse starše naprošam, da pri prihodu v šolo upoštevate ukrepe NIJZ. Na govorilne ure naj pride le zdrav starš, ob prihodu v šolo si razkužite roke, nadenite masko ter upoštevajte medosebno razdaljo najmanj 2 metra.

Ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)