Vrnitev v šolo

Spoštovani učenci, starši oz. skrbniki,

s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli obvestilo o okvirnem sproščanju omejitvenih ukrepov, v katerega sta vključena tudi šolstvo in predšolska vzgoja.

Predvideno je, da se bodo ukrepi začeli sproščati postopno, od 18. 5. 2020 dalje.

18. 5. 2020 bodo z izobraževanjem v osnovnih šolah pričeli učenci prvega triletja.

25. 5. 2020 pa bodo z izobraževanjem v šoli pričeli učenci devetega razreda. Prav tako bo od 25. 5. 2020 dalje zagotovljena organizacija dejavnosti za učence z učnimi težavami (od 4. do 8. razreda), ki v tem šolskem letu niso uspeli doseči minimalnih standardov znanja pri posameznih predmetih in bi lahko njihova ocena ob zaključku pouka konec tega šolskega leta bila pri posameznih predmetih negativna.

S podrobnejšimi informacijami, navodili, smernicami ter protokoli Vas bom skupaj z razredniki seznanila v pričetku naslednjega tedna. Delo v šoli bo zagotovo potekalo precej drugače in bo prilagojeno trenutnim razmeram.

Ponovno se Vam zahvaljujem za vaše sodelovanje in podporo in vas lepo pozdravljam!

Ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)