NOVA OBJAVA

Dragi učenci, spoštovani starši,

s ponedeljkom, 16. 3. 2020, se šola zapre. Odpovedano je tudi varstvo otrok na OŠ Koper. S poukom na daljavo pričnemo s ponedeljkom, 23. 3. 2020.

Izredne razmere so nas prisilile, da se držimo domačega okolja. V tem času, prosim, poskrbite, da opravite naloge, berite, uredite zvezke in delovne zvezke, igrajte se miselne igre, pogovarjajte se in predvsem čuvajte zdravje.

S ponedeljkom, 23. 3. 2020, boste lahko pričeli z učenjem na daljavo. Navodila bodo do takrat pripravljena na spletni strani šole (zavihek Učenje na domu) ter v spletnih učilnicah (za učence 8. in 9. razreda). Od takrat dalje vam bodo pri učenju pomagali tudi učitelji, s katerimi boste lahko komunicirali preko e naslovov.

Naprošam pa vas tudi, da za igro ne uporabljate igral in športnega igrišča, na ta način bomo tudi pripomogli zmanjšati hitrost širjenja virusa in posledično število obolelih.

Lepo vas vse pozdravljam in želim vsem, da bi ostali zdravi.

ravnateljica Aleksandra Pobega

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)