Pomembne informacije v zvezi s koronavirusom

Spoštovani starši,

v obdobju zaprtja šole bo organizirano nujno varstvo za učence od 1. do 5. razreda, katerih starši bodo nujno potrebovali varstvo, ker bodo dolžni še naprej opravljati svoje delo.

V Mestni občini Koper bo varstvo organizirano na Osnovni šoli Koper. Osnovna šola Koper zato prosi vse starše, ki so dolžni še naprej opravljati svoje delo in imajo potrebe po nujnem varstvu otrok, da do 14. marca, na naslov aleksandra.cokelj@guest.arnes.si, posredujejo izpolnjeno izjavo, saj bodo le na ta način lahko hitro in učinkovito zagotovili nujno varstvo tudi za osnovnošolce prvega triletja.

Več lahko preberete na povezavi: https://ekopercapodistria.si/novice/mok-od-ponedeljka-dalje-organizira-nujno-varstvo-za-otroke/

S spoštljivimi pozdravi
ravnateljica Aleksandra Pobega

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)