MI SE IMAMO RADI

Spoštovani,

vabimo vas na našo tradicionalno marčevska prireditev s katero že vrsto let slavimo ljubezen, prebujanje narave in rojstvo novega življenja, ki smo jo letos poimenovali MI SE IMAMO RADI.

Ker želimo po svojih močeh soustvarjati trajnostno prihodnost, bomo prireditev popestrili z izmenjevalnico semen, sadik in potaknjencev.

Vabljeni vsi nadobudni rastlinoljubci, ki bi svoje domače lončnice zamenjali za kakšno svežo pridobitev, pa tudi  tisti, ki želijo delček »zelene džungle« vnesti v svoj dom prvič in potrebujejo le motivacijo za začetek.

Vsak lahko prinese karkoli od rastlinja, ki ga ima doma. Izmenjevali bomo lončnice, zelišča, grmovnice, potaknjence in domača semena. Sodelujoči bodo pred pričetkom prireditve odložili rastline in semena (označena z imenom) na mize pred Kulturnim domom. Po kulturni prireditvi si lahko rastline in semena ogledate in izmenjate.

Semena in rastline lahko tudi zgolj prinesete oziroma zgolj odnesete.

Lepo vabljeni na prireditev in k sodelovanju v izmenjevalnici.

učenci in zaposleni šole

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)