SOS: LET’S SAVE THE PLANET

V lanskem šolskem letu smo z nekaterimi učenci iz 2., 3., 4. in 5. razreda pod vodstvom učiteljic Lede Petre Pitamic in Nataše Jerman sodelovali pri eTwinning projektu z naslovom SOS: LET’S SAVE THE PLANET. V sodelovanju s šolo I. C. S. Don Bosco iz Neaplja v Italiji smo izvedli različne dejavnosti na temo varovanja okolja, recikliranja in nadgradnje pri uporabi odpadnega materiala. Vse dejavnosti smo objavljali v virtualnem okolju TwinSpace, kjer za varnost skrbijo Nacionalne svetovalne organizacije, hkrati pa nudijo podporo in vodstvo ter prepoznavajo delo učiteljev v sklopu nacionalnih in evropskih znakov kakovosti.

Z velikim ponosom sporočamo, da je bilo naše delo nagrajeno najprej z Nacionalnim znakom kakovosti, nato pa še z Evropskim znakom kakovosti. Danes, 5. 2. 2024, je gospa ravnateljica vsem udeležencem izročila priznanja, ki so jih z veseljem razkazali.

Čestitke!

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)