UČIMO SE FRANCOSKO

Spoštovani,

Kulturno društvo Peter Martinc učencem osnovne šole tudi letos nudi možnost, da v sproščenem okolju ob različnih vodenih dejavnostih pridobijo osnove francoskega jezika in kulture ali pa nadgradijo že pridobljeno znanje.

Poletna šola bo trajala en teden, od ponedeljka, 3. julija do petka, 7. julija 2023, na Osnovni šoli Vojke Šmuc, Prešernova cesta 4, 6310 Izola.

Učenje jezika bo povezovalo vse dejavnosti. Poleg 20 ur jezikovnega učenja se bomo posvetili glasbi, likovnim dejavnostim in igri. Otroci bodo lahko tudi kosili. Zanje bodo skrbeli pedagogi, učitelji francoščine in umetnostnih vsebin ter izkušeni spremljevalci.

Za vse nadaljnje informacije smo na voljo na naslovu info@petermartinc.org ali po telefonu: 041 897 755 (Breda Zužič Žerjal). Prijave bomo zbirali do 19. 6. 2023.

Informacije o poletni šoli so objavljene tudi na spletni strani društva: http://www.petermartinc.org.

Prilagamo prijavnico in pojasnilo o ciljih poletne šole.

Lep pozdrav.

Breda Zužič Žerjal

tajnik društva

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)