Vabilo

KDAJ?

Četrtek, 23. 3. 2023, ob 18.00.

KJE?

Kulturni dom v Hrvatinih.

ZAKAJ?

Da skupaj pozdravimo pomlad, ljubezen in življenje.

KDO?

Vsi ljudje dobre volje.

Večer vam bodo polepšali učenci OŠ dr. Aleš Bebler – Primož Hrvatini.

Spoštovani,

po kulturni prireditvi bo potekala izmenjevalnica rastlin in semen.

Vabljeni vsi nadobudni rastlinoljubci, ki bi želeli svoje domače lončnice zamenjati za kakšno svežo pridobitev, pa tudi tisti, ki želite delček »zelene džungle« vnesti v svoj dom prvič in potrebujete le motivacijo za začetek.

Vsak lahko prinese karkoli od rastlinja, ki ga ima doma. Izmenjevali bomo lončnice, zelišča, grmovnice, potaknjence in domača semena. Sodelujoči boste pred pričetkom prireditve odložili rastline in semena (označena s sortnim poimenovanjem) na mize pred Kulturnim domom. Po kulturni prireditvi si lahko rastline in semena ogledate ter izmenjate.

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)