Ob morju smo doma

Pod okriljem Mestne občine Koper in Osnovne šole Antona Ukmarja Koper smo se priključili projektu »Ob morju smo doma«. V tednu od 12. 9. do 16. 9. 2022 se bodo šestošolci iz obeh šol preizkusili v kajaku, kanuju, supanju in veslanju, spoznali bodo potapljanje, izvedeli zanimivosti o delfinih, se seznanili z varovanjem obalnega morja in pristaniščem. Spoznali bodo, kako ohranjati naravno dediščino in kaj vse je mogoče početi v sožitju z naravo, ki jih obkroža.

Pri izvedbi projekta sodeluje deset zunanjih partnerjev, ki bodo svoje dejavnosti in predstavitve za učence izvajali brezplačno.

Vsebinsko smo zajeli široko področje ekologije, pristaniške dejavnosti, športa v in na vodi, ribolova, opazovanja delfinov, čiščenja obale in drugih zanimivih dejavnosti, ki bodo otrokom pomagale ozavestiti, da smo OB MORJU DOMA.

Prispevek na Radiu Koper

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)