Pri šolski dan

Po poletnem oddihu in počitnicah je pred nami novo šolsko leto.

Učenci so vstopili v višji razred, stopničko više. Po poletnih počitnicah so se zopet vrnili v šolske klopi, pred njimi so nove naloge, nove aktivnosti, novi učitelji, novi cilji. Verjamemo, da bodo v novem šolskem letu izvedeli veliko novega, da boo strli kar največ trdih učnih orehov, da bodo vmes stkali tudi kakšno novo prijateljstvo in utrdili vsa tista že obstoječa.

Prvič je prestopilo šolski prag tudi 16 prvošolcev, spoznali so učiteljice, prvič slišali šolski zvonec, si ogledali šolske prostore, dobili nove prijatelje. Želimo jim, da bi se v šoli počutili lepo, varno in da bi vseh devet let šolanja minilo prijetno in bi se vam dogajale same lepe stvari.

Vsem skupaj želimo uspešen in čim manj stresen začetek  novega šolskega leta.

ravnateljica Aleksandra Pobega

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)