Govorilne ure in roditeljski sestanek za starše 5. in 6. razreda

Spoštovani starši,

januarske govorilne ure bodo v četrtek, 20. 1. 2022, potekale pa bodo na daljavo, preko aplikacije Zoom.

Starši dostopate do osebnih video sob učiteljev preko povezav, ki so objavljene na spletni strani šole: URNIK –> SODELOVANJE S STRAŠI . Po kliku na učiteljevo povezavo se vam odpre okno za zagon aplikacije Zoom.

Razredniki vam bodo na voljo za pogovor od 16.30 do 18.30. Ostali učitelji pa si bodo za vas vzeli čas od 17.00 do 18.30.

Spremembe:

• starši 4. c se za informacije obrnite na sorazredničarko Jasmino Peternelj (16.30-18.00);
  • učitelj Vasja Nanut ima govorilne ure od 16.00 do 17.00;
  • bolniško odsotni: Lucija Pušnik, Eva Gruber, Vesna Skupek in Ervin Pregelj;
  • zaradi bolniške odsotnosti razredničarke 8. c, Laure Iličić, bo staršem 8. c na voljo sorazredničarka Danjela Gustinčič.

Po govorilnih urah bo roditeljski sestanek za starše 5. in 6. razreda, na temo zimske šole v naravi. Več informacij boste prejeli z vabilom.

Lepo vas pozdravljam!