Izvajanje vzgojno-izobraževalnega dela od 9. 2. 2021 dalje

Spoštovani starši, dragi učenci,

obveščamo vas, da je Vlada RS danes, v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela spremembe Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bodo objavljene v Uradnem listu Republike Slovenije. Spremembe in dopolnitve odloka se začnejo uporabljati 6. februarja 2021, odlok pa velja do 12. februarja 2021.

S spremenjenim odlokom se od torka, 9. 2. 2021 v vseh osnovnih šolah v R Sloveniji vzgojno-izobraževalno delo za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda izvaja v prostorih šole.

Ponovne vrnitve učencev se na šoli zelo veselimo. Vsi se bomo potrudili, da bo potekala varno in da se bodo učenci v šoli dobro počutili. Verjamem, da sledi obdobje, ki bo za vse nekoliko bolj strese. Zato bodimo vsi strpni, razumevajoči in pozitivno naravni.

Z lepimi pozdravi,

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)