Roditeljski sestanek in govorilne ure – 17. 12. 2020

Spoštovani starši in skrbniki,

obveščam Vas, da je Vlada RS zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalno delo še naprej izvaja na daljavo.

V zavedanju, da podaljševanje pouka na daljavo vnaša v naš vsakdanjik veliko truda, energije, doslednosti in prilagajanja, vas razredniki vabijo na roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 17. 12. 2020. Po sestanku z razredniki, vam bodo za individualne govorilne ure na voljo tudi drugi učitelji.

Vabilo z uro in povezavo boste prejeli s strani razrednikov, povezave do drugih učiteljev pa bodo od srede dalje v spletni učilnici vašega otroka.

Vsak delovni četrtek med 18. in 19. uro vam bom za pogovor, debato, za izmenjavo mnenj na voljo tudi jaz. Morda nam bo lažje, bolj učinkovito in bolj uspešno, če “kakšno rečemo” na temo trenutno najbolj aktualnih zadev. Povezava do srečanja z menoj bo v spletni učilnici vašega otroka.

S skupnimi močmi in prizadevanji poskrbimo in stremimo k upoštevanju ukrepov, s ciljem, da se čim prej srečamo v šoli.

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)