Izposoja knjig

Dragi mladi bralci, lepo pozdravljeni!

V  času šolanja na daljavo lahko brezstično vračate in si izposojate knjižnično gradivo. V skladu z ukrepi NIJZ si boste knjige izposodili po predhodni najavi svojega izbora po e-pošti.

Na strani cobiss+ si lahko ogledate, katere knjige so v šolski knjižnici na voljo za izposojo. Naenkrat si lahko izposodite največ 3 knjige. Tukaj si poglejte, kako preverite, katere knjige so na voljo oz. proste v šolski knjižnici:

Iskanje po vzajemnem katalogu Cobiss

Ko ugotovite, katero knjigo si želite izposoditi, mi to sporočite na e-naslov: knjiznica@os-hrvatini.si najkasneje do srede v tekočem tednu.

V četrtek in petek jih boste lahko prevzeli pred šolo (vhod za vrtec) med 10.00 in 12.00 uro. Ob prihodu na šolo vrnete izposojene knjige tako, da jih odložite v zato pripravljene škatle.

Prosimo vas, da se ob prevzemu gradiva držite vseh navodil in priporočil NIJZ za preprečitev širjenja okužbe z virusom.

knjižničarka Mateja