PRIČETEK NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Šolsko leto 2020/21 bo za nas vse posebno leto, leto polno izzivov odvisnih od epidemiološke slike. Potrebovali bomo polno mero iznajdljivosti, strpnosti in medsebojnega sodelovanja. Prepričana sem, da bomo skupaj zmogli.

Z veseljem vas pričakujemo v torek, 1. 9. 2020:

  • ob 8.00 učence od 6. do 9. razreda,
  • ob 8.15 učence od 2. do 5. razreda,
  • ob 10.30 prvošolčke s starši.

Prosimo, da ob prihodu dosledno upoštevate prometno varnost ter navodila dežurnih učiteljev.

Pouk za učence 2.-9. razreda bo potekal do vključno 5. šolske ure. Po 5. šolski uri bodo učenci odšli na kosilo oz. domov. V kolikor učenci obiskujejo podaljšano bivanje, bodo po končani 5. šolski uri odšli v svojo skupino. Malico in kosilo boste na šoli imeli vsi učenci, ki ste se konec šolskega leta prijavili na obrok. V kolikor za ta dan kosila ne potrebujete, odjavo uredite po telefonu oz. po e-pošti v tajništvo šole. Podaljšano bivanje se bo ta dan odvijalo po urniku, torej do 16.30.

O delovanju šole v času, ko delujemo pod modelom B in spremembah hišnega reda, si preberite v POVZETKU protokola, več pa boste učenci izvedeli v torek, prvi dve šolski uri, starši pa na roditeljskem sestanku, ki ga načrtujemo v drugem tednu septembra.

Prav tako vas naprošam, da si preberete obvestilo, namenjeno staršem s strani MIJZ.

Želim vam uspešno in zdravo šolsko leto.

ravnateljica: Aleksandra Pobega

(Skupno 412 obiskov, današnjih obiskov 1)