BRALNA DELAVNICA s starši in »PRISMODO NERODO«

  • Bralna delavnica 19-20
  • Delavnica 2
  • DSC_0431
  • DSC_0440
  • DSC_0442
  • DSC_0446
  • DSC_0447
  • DSC_0448
  • DSC_0458
  • DSC_0462

Prvošolci so skupaj s svojimi starši obiskali popoldansko bralno delavnico v šolski knjižnici.

Prisluhnili so pravljici o prestrašeni deklici Evi, ki je bila sama doma. Čas do prihoda mamice si je deklica krajšala s prijateljem Prismodo Nerodo, medvedkom, ki je prilezel iz njene knjige. Skupaj sta se odpravila na potep. Ugotovili smo, da samoto lažje preživimo ob dobri knjigi.

Po zgodbi so otroci poustvarjali in si uredili zvezek branja, starši pa so za svoje otroke izdelali knjižne kazalke, ki so hkrati izkaznica za šolsko knjižnico in bodo otrokom v pomoč pri izposoji knjig. Obenem jih bodo spominjale na krasen bralni večer!

(Skupno 317 obiskov, današnjih obiskov 1)