Dan varne rabe interneta

Spoštovani straši,

Vabimo Vas na ogled spletne oddaje »Pogovor za starše: vzgoja za internet«,

ki bo potekala v živo prek spleta, 5. februarja 2019, ob 18.00.

Da bi staršem podali nekaj napotkov, kako otroke vzgajati za internet bodo v studiu gostili dva strokovnjaka (dr. Albert Mrgole in dr. Benjamin Lesjak), ki bosta odgovarjala na najpogostejša vprašanja o vzgoji otrok v povezavi z internetom. Med oddajo bodo preko Twitterja in Facebooka sprejemali tudi vprašanja gledalcev in na izbrana vprašanja pred koncem oddaje tudi odgovorili.

Oddaja bo trajala 50 minut. Ogledali si jo boste lahko v živo preko spleta, kasneje pa bo dostopen tudi posnetek. Več informacij lahko najdete na naši spletni strani ali Facebook strani dogodka.

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)