Mednarodni projekt: Bookmark Exchange Project

Letos smo se ljubitelji knjižnice, knjig in branja pridružili mednarodnemu projektu izmenjave knjižnih kazalk (Bookmark Exchange Project), ki ga organizira Mednarodno združenje šolskih knjižničarjev.

Učenci 1., 3. in 5. razreda so izdelali čudovite in unikatne knjižne kazalke, ki so že na poti na drugi konec sveta v kar 15.818 km oddaljeno partnersko šolo St. Patrick’s School Camperdown v bližino Melbourna v Avstraliji.        

Prepričani smo, da jih bodo naše kazalke navdušile, obenem pa komaj čakamo, da dobimo njihove!      

foto utrinki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)