Povezave do zoom govorilnih ur

Spoštovani starši,

za enkrat bomo govorilne ure izvedli na daljavo, preko Zooma.

Starši dostopate do osebnih video sob učiteljev preko povezav, ki so objavljene tu spodaj. Po kliku na učiteljevo povezavo se vam odpre okno za zagon aplikacije Zoom.

Na priloženi povezavi imate kratek video vodič, kako vzpostavite povezavo preko Zooma.  

VIDEO NAVODILA

V upanje, da se kmalu vidimo, vas lepo pozdravljam!

ravnateljica: Aleksandra Pobega

UČITELJPOUČUJEGOVORILNE URENASLOV SOBE
B. Šenekar Suzanarazredničarka 3. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/suzanabizjak
Čičič Vesnarazredničarka 1. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/vesna.cicic
Dobrinja Š. Tamaradrugi učitelj v 1. c, SLJ 6. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/tamaradobrinja
Gustinčič Danjelaračunalnikar, MAT 7. in 8. c, FIZ 8. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/danjelagustincic
Jerman Natašaangleščina 1.-4. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/natasajerman
Laura Iličičrazredničarka 8. c, šport 3.-8. cBOLNIŠKO ODSOTNAhttps://arnes-si.zoom.us/my/laurailicic
Mesar UrškaNAR 6. in 7. c, KEM in BIO 8. in 9. cBOLNIŠKO ODSOTNAhttps://arnes-si.zoom.us/my/mesarurska
Mlinar Jasnarazredničarka 6. c, MAT 6. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/jasnamlinar
Nanut VasjaLUM in ZGO 6.-9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/vasja.nanut
Pahor Tadejarazredničarka 2. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/tadejapahor
Peternelj Jasminasvetovalna služba, DKE 8. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/jasminapeternelj
Pitamic Leda Petraitalijanščina 1.-4. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/ledapitamic
Pobega Aleksandraravnateljica, MAT 8. in 9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/aleksandrapobega
Pregelj Ervintehnika 6.-8. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/ervinpregelj
Pušnik Lucijarazredničarka 4. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/lucijapunik
Sitar Mašarazredničarka 7. c, angleščina 5.-9. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/masasitar
Skupek Vesnageografija 6.-9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/vesnaskupek
Smolnik Igorglasba 5.-9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/igorsmolnik
Šašek Kajaslovenščina 8. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/kajasasek
Tomažič Jakac Matejaknjižničarka, slovenščina 7.-9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/matejatomazicjakac
Toškan Esterrazredničarka 5. c16.30-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/estertoskan
Umer Rominarazredničarka 9. c, šport 6.-9. cBOLNIŠKO ODSOTNAhttps://arnes-si.zoom.us/my/rominaumer
Vatovec Z. Aleksandraitalijanščina 5.-9. c17.00-18.30https://arnes-si.zoom.us/my/aleksandra.vatovec

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)