Prvi dan pouk – četrtek, 1. septembra

Dragi učenci!

Poletje in s tem poletne počitnice se bližajo h koncu. Na šoli vas pričakujemo v četrtek, 1. 9. 2022.

Sprejem prvošolcev in njihovih staršev bo pred šolo ob 10.15 uri. Vabilo na sprejem bodo učenci prejeli po klasični pošti.

Za učence od 2. do 9. razreda se pouk prične ob 8.00, pred šolo se učenci zberite ob 7.45. Prvi dan boste imeli 5 ur pouka, organizirano bo podaljšano bivanje (za vpisane učence). Za prehrano bo poskrbljeno že prvi dan. Naročilo oz. odjavo prehrane uredite starši v tajništvu šole. Pouk bo potekal po urniku, objavljenem na spletni strani šole v zavihku Urnik, od srede, 31. 8. 2022, dalje.

Učenci boste na razredni uri prejeli vse informacije o šolskem delu in se pogovorili o preventivnih ukrepih. Prinesite šolske torbe (prejeli boste učbenike), beležko in šolske copate.

Vse dodatne informacije o šolskem letu 2022/2023 bodo objavljene na spletni strani šole, predvidoma v torek, 30. 8. 2022.

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta.